CR Iluminacje - Światłem kreujemy piękno…

 

 

Spółka CR Iluminacje z siedzibą w Bielsku-Białej od wielu lat projektuje i wytwarza dekoracyjne elementy świetlne. Dzięki bogatemu wzornictwu o zróżnicowanym zastosowaniu nasze dekoracje świetlne zdobią centra handlowe, elewacje budynków, ciągi uliczne i skrzyżowania, alejki parkowe, drzewa, ogrody i inne, często niecodzienne obiekty w wielu miejscowościach w kraju i za granicą.

 

Dekoracje świetlne są dopełnieniem każdego klimatu...

 

Różnorodność wzorów, motywów i produktów sprawia, że każdy Klient może odnaleźć to, co najbliższe jego gustowi i oczekiwaniom. Dla wielu z nich jesteśmy nie tylko producentem, lecz i doradcą, potrafiącym ich wyobrażenia przekształcić w gotowe projekty wystroju. Nasze dekoracje świetlne zadowolą gusta najbardziej wybrednych Klientów

 

 

Nasze atuty to szeroki zakres świadczonych usług: od projektów poprzez bezpłatne wizualizacje, produkcję, montaż i demontaż po magazynowanie i serwis, wysoka jakość i estetyka dekoracji. Cenimy sobie współpracę z każdym Klientem. Dzięki temu ich grono powiększa się każdego roku, a stosowany przez nas system rabatów gratyfikuje szczególnie tych, którzy pozostają wierni marce CR Iluminacje przez kolejne lata.

 

NASZA OFERTA

 

NASZE REALIZACJE